jakość • trwałość • wygoda • estetyka

Pergola Slim


Pergola Slim to ekonomiczna wersja tkaninowej pergoli Solino. W standardzie wyposażona jest w napęd ręczny obsługiwany za pomocą korby ale jest też możliwość zastosowania napędu elektrycznego.

Konstrukcja wykonana jest z profili o mniejszych przekrojach i dostępna tylko w wersji przyściennej.  Pergola przeznaczona jest do zadaszeń tarasów o maksymalnych wymiarach 7 metrów szerokości i 5 metrów wysięgu.

Pergola składa się z ekstrudowanych profili aluminiowych malowanych proszkowo, materiałowego dachu zsuwanego w stronę ściany oraz daszka który chroni tkaninę po złożeniu. W profilach znajduje się rynna i odprowadzenia wody.

W standardzie dach pergoli wykonany jest z trójwarstwowej tkaniny Driplux, która jest wodoszczelna w 100% zacieniająca, chroni przed nagrzewaniem i promieniowaniem UV.

Pergolę Slim możemy dodatkowo wyposażyć w zintegrowane oświetlenie, promienniki ciepła i boczne rolety przeciwsłoneczne. 


pergola_slim1.jpg


pergola_slim2.jpg

Markizy I Markilux I Żaluzje fasadowe I Lewens I Bubendorff I Pergole I Rolety zabezpieczające I Żaluzje aluminiowe I Rolety screen I Moskitiery