jakość • trwałość • wygoda • estetyka

Bioclimatic


Bioclimatic to stylowy system aluminiowej pergoli  z dachem który tworzą płaskie ruchome pióra chroniące przed słońcem i deszczem. Łatwość obsługi i cicha praca piór pozwala na idealne ustawienie dostępu światła i przepływu powietrza. 

Zamknięty dach zapewnia 100% ochrony przed deszczem. System rynien bocznych odprowadza wodę do kolumn. Profil pióra sprawia, że podczas otwierania dachu nie kapie woda.

Ściany boczne możemy zamknąć systemem rolet z materiałów typu screen lub zastosować przesuwne panele z drewna cedrowego oraz panele szklane.

Pergolę możemy wyposażyć w oświetlenie, promienniki ciepła oraz system nagłośnienia. 

Bioclimatic można można instalować jako konstrukcję wolnostojącą, jednostronnie opartą o ścianę lub sam dach wykorzystać do istniejących elementów. Pergolę można łączyć w moduły co pozwala na zasłonięcie dużych powierzchni jak np. restauracje.


pergola_bioclimatic1.jpg


pergola_bioclimatic_szklo.jpg

Przeszklenia 


pergola_bioclimatic_screen.jpg

.Rolety screen 


Camargue_Detail_regen.jpg Camargue_Detail_warmte.jpg Camargue_Detail_zon.jpg

Ochrona przed deszczem                            Przepływ powietrza                                    Ochrona przeciwsłoneczna

Markizy I Markilux I Żaluzje fasadowe I Lewens I Bubendorff I Pergole I Rolety zabezpieczające I Żaluzje aluminiowe I Rolety screen I Moskitiery